clear

تنظیمات قالب

فوری
اوجاقی مطرح کرد:

خواهران منصوریان مستند صحبت کنند/هیچ ورزشکاری از ووشو بزرگتر نیست

  • کد خبر : 13
  • در ورزش
  • دوشنبه، 27 مرداد 1399
  • 0
  • 1553
  • 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 5.00 (1 رای)
سرپرست نایب رئیسی فدراسیون ووشو گفت: صحبت از تضییع حق در مسابقات انتخابی بدون ارائه سند و مدرک هیچ اعتباری ندارد چرا که در زمان شکست‌ها به فکر حق خوری می‌افتیم.

حسین اوجاقی ضمن بیان مطلب فوق در خصوص حق‌خوری در انتخابی ملی‌پوشان برای مسابقات جهانی ۲۰۱۹ اظهار داشت: اساساً این حرف اشتباه است. چرا هر زمان که شکست می‌خوریم، فکر می‌کنیم که حق‌مان خورده شده است؟ واقعاً این چه فرهنگی است که در ما وجود دارد؟ زمانی که می‌خواهیم راجع به یک موضوع صحبت کنیم، باید حتماً با سند و مدرک حرف بزنیم و اعتقاد دارم صحبت بدون مدرک هیچ اعتباری ندارد.

«منصوریان مدعی شده که ووشو ایران را با نام این سه خواهر در ایران شناخته شده است.» اوجاقی در واکنش به این ادعا هم گفت: برای ووشو مهمترین رویدادی که وجود دارد، بازی‌های آسیایی است و این مسابقات باعث جلب توجه مردم به ووشو می‌شود. برای دولت و مسئولان جمهوری اسلامی نیز بازی‌های آسیایی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است که خواهران منصوریان هیچ‌کدام تاکنون نتوانسته‌اند در این رویداد بزرگ قاره‌ای طلا بگیرند. در ایران ورزشکاران بزرگی هم چون محسن محمدسیفی، عرفان آهنگریان، حمیدرضا قلی‌پور، خدیجه آزادپور و حتی شخص من، صاحب مدال طلا در بازی‌های آسیایی شده‌ایم. محمدسیفی این کار را نه یک بار بلکه سه بار انجام داده است. فکر می‌کنم این اظهار نظر خیلی جالب نیست.

وی اظهار داشت: همه ما قهرمانانی هستیم که درگذشته و حال در رشته ووشو فعالیت داشته‌ایم و اگر هم مطرح شده‌ایم، به خاطر ووشو بوده است، نه چیز دیگری. هیچ فرد و ورزشکاری از ووشو بزرگ‌تر نیست و این ووشو است که ستون اصلی محسوب می‌شود. طی سالیان گذشته ورزشکاران زیادی به تیم ملی آمده و مقام کسب کرده‌اند. در واقع این ووشو بوده که باعث شده همه ورزشکاران این رشته بزرگ و شناخته شوند. فکر می‌کنم باید قدردان و قدرشناس افرادی باشیم که باعث شدند در این مسیر قرار بگیریم. ما نباید هرگز فراموش کنیم که با کمک چه کسانی در این رشته و مسیر پیشرفت حرکت کردیم.

سرپرست نایب رئیسی فدراسیون ووشو گفت: درست است که حضور خواهران منصوریان در برنامه تلویزیونی ماه عسل تأثیر زیادی در شهرت آنها داشت، اما نباید فراموش کنند که ابتدا در ووشو شناخته و قهرمان شدند و سپس به این برنامه راه یافتند. در واقع تمام حرفم این است که آنها نباید فراموش کنند که ووشو باعث بزرگی‌شان شد و حالا که به شهرت رسیده‌ایم، چه خوب است که قدردان باشیم.

منبع خبر : اقتباسی

نظرات (0)

امتیاز 0 خارج از 5 بر اساس 0 رای
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید