امروز : جمعه ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۴

pakan1

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران:

۴۰ هزار تن مرکبات شب عید در مازندران ذخیره سازی می شود

چالوس نیوز - رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: ۴۰ هزار تن پرتقال تامسون برای تنظیم بازار شب عید در استان خریداری و ذخیره سازی می شود.
۴۰ هزار تن مرکبات شب عید در مازندران ذخیره سازی می شود
شنبه | ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۸:۳۵ |
کد خبر : ۷۴ |
مازندران

عزیزالله شهیدی فر ظهر چهارشنبه در همایش توسعه کشت و زراعت کلزا در ساری با بیان اینکه با توسعه عملکرد کشت به اقتصاد کشاورز باید کمک کنیم به قیمت گذاری مرکبات در تتظیم بازار کشور اشاره کرد و اظهار داشت: قیمت بسیار عالی و مناسبی برای تنظیم بازار شب عید درنظر گرفته شد.

وی گفت: ۴۰ هزار تن مرکبات از نوع تامسون برای تنظیم بازار شب عید ذخیره سازی می شود که می تواند در حمایت از باغداران تاثیر بسزایی داشته باشد.

مجید بهادری معاون سازمان جهاد کشاورزی مازندران نیز درباره آخرین وضعیت کشت پاییزه استان به نقش کشاورزی در اقتصاد اشاره کرد و گفت: کشاورزی به عنوان یک شغل محسوب می شود و باید از آن حمایت کرد.

وی با تاکید بر تقویت کشاورزی، پایداری و مکانیزه کردن آن می تواند به اقتصاد جامعه کمک کند افزود: ماسابقه کشت ۳۵ هزار هکتار کلزا را در استان داریم و در حال بیش از ۱۴ رقم کلزا در استان مازندران تولید می شود.

وی ادامه داد: عوامل مختلفی سبب شد تا میزان سطح کشت کلزا در استان به سه هزار و ۵۰۰ هکتار کاهش یابد و این میزان در سال قبل به ۲۵ هزار هکتار رسید و افق توسعه کشت کلزا در سطح ۴۰ هزار هکتار خواهد بود.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • اولین نظر را شما بدهید

ورود خبرنگاران

اطلاعیه

سایت خبری تحلیلی پیک کاسپین در شهرستانهای مختلف استانهای مازندران ، گیلان و گلستان نماینده و خبرنگار فعالی می پذیرد.

شماره تماس: 01152216344

 

BANNER HOTEL ELYSEE

avaevasl

caspiandaily

chaloosnew1

diyar1

payamecaspian

soje

tel

peykinsta