امروز : دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۱

pakan1

معاون استاندار مازندران:

گام های محکم تری برای توسعه زیرساخت ها در مازندران برداریم

ساحل خبر | معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران گفت: تعامل بین دستگاه های مختلف منجر به توسعه استان می شود و باید برای توسعه زیرساخت ها در استان گام های محکمی برداشت.
گام های محکم تری برای توسعه زیرساخت ها در مازندران برداریم
پنج شنبه | ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۰۰:۵۳ |
کد خبر : ۱۳۷ |
مازندران

مهدی رازجویان در نشست هماهنگی دستگاه های حوزه وزارت راه و شهرسازی با تاکید برتعامل بین دستگاه های زیرمجموعه عنوان کرد: اولین عامل توسعه منطقه راه و شهرسازی به شمار می رود.

وی گفت: وزارت راه شهرسازی امکانات اختیاراتی را برعهده استان قرار می دهد و مبالغی هم به دستگاه های اجرایی زیرمجموعه این وزارت خانه اختصاص داده می شود.

معاون استاندار مازندران عنوان کرد: زمین، دریا وهوا متعلق به وزارت راه شهرسازی است که به نوعی وزارت آبادانی محسوب می شود و اضافه کردن مسکن و بانک متبوع به این وزارت خانه بر شمولیت راه و شهرسازی اضافه کرده است.

رازجویان تصریح کرد: با تعامل بین دستگاه های زیر مجموعه وزارت راه و شهرسازی بهتر می توان برای توسعه زیرساخت های استان گام برداشت.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران یادآور شد: نبود تعامل بین دستگاه های مختلف سبب می شود تا استان در فرایند توسعه متضرر شود.

وی با عنوان اینکه تعامل منجر به توسعه استان می شود تصریح کرد: باید گام های محکم تری برای تکمیل زیرساخت ها در استان برداشته شود.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • اولین نظر را شما بدهید

ورود خبرنگاران

اطلاعیه

سایت خبری تحلیلی پیک کاسپین در شهرستانهای مختلف استانهای مازندران ، گیلان و گلستان نماینده و خبرنگار فعالی می پذیرد.

شماره تماس: 01152216344

 

BANNER HOTEL ELYSEE

avaevasl

caspiandaily

chaloosnew1

diyar1

payamecaspian

soje

tel

peykinsta