امروز : دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۱

pakan1

رئیس کل دادگستری مازندران خبر داد:

آغاز فعالیت شعب ویژه رسیدگی به جرائم انتخاباتی در مازندران

ساحل خبر | رئیس کل دادگستری مازندران گفت: شعب ویژه رسیدگی به جرائم انتخاباتی در دستگاه قضایی مرکز مازندران و شهرستان ها تعیین و فعالیت خود را آغاز کردند.
آغاز فعالیت شعب ویژه رسیدگی به جرائم انتخاباتی در مازندران
پنج شنبه | ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۰۱:۱۶ |
کد خبر : ۱۴۶ |
درباره ما

حجت الاسلام محد صادق اکبری اظهار داشت: برخورد قانونی همراه با سرعت و دقت با متخلفان و مجرمان احتمالی انتخابات، در دستورکار دادستان‌های سراسر مازندران خواهد بود.

وی ادامه داد : براساس قانون، دستگاه قضایی مکلف است به پرونده‌های مرتبط با تخلفات و جرائم انتخاباتی به صورت فوق العاده و خارج از نوبت رسیدگی کند.

صادقی با بیان اینکه شعب ویژه و خاص در حوزه‌های قضایی استان معین شد گفت: فهرست این شعب به حوزه‌های دریافت رای و فرمانداری‌ها ابلاغ خواهد شد.

رئیس ستاد پیشگیری از جرائم و تخلفات انتخاباتی استان مازندران با اشاره به عناوین جرائم و تخلفات انتخاباتی افزود: خرید و فروش رای در قالب توزیع اقلام و کمک‌های نقدی و غیرنقدی به اشخاص و افراد، تهدید و تطمیع در امر انتخابات، رای دادن با شناسنامه جعلی یا شناسنامه فرد دیگر، رای دادن بیش از یک بار و توصیه به نوشتن نام افراد، ازجمله مصادیق این جرائم محسوب می‌شود.

اکبری افزود: اخلال در امر انتخابات، کم و زیاد کردن آرا و تقلب در شمارش آرا، تقلب در اوراق تعرفه، جابجایی یا معدوم کردن اوراق انتخاباتی بدون مجوز و ایجاد رعب و وحشت در هنگام برگزاری انتخابات از دیگر جرائم و تخلفات انتخاباتی است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • اولین نظر را شما بدهید

ورود خبرنگاران

اطلاعیه

سایت خبری تحلیلی پیک کاسپین در شهرستانهای مختلف استانهای مازندران ، گیلان و گلستان نماینده و خبرنگار فعالی می پذیرد.

شماره تماس: 01152216344

 

BANNER HOTEL ELYSEE

avaevasl

caspiandaily

chaloosnew1

diyar1

payamecaspian

soje

tel

peykinsta